Vyhledávání


Kontakt

Farfalla-Motýlek
Bělehradská 542
Pardubice

735 072 345

E-mail: FARFALLA-MOTYLEK@CENTRUM.CZ


Když se Dalajlámy zeptali, co jej nejvíce překvapuje na lidstvu, odpověděl:
„Člověk. Neboť obětuje své zdraví, aby vydělal peníze. Pak obětuje peníze, aby získal zpět své zdraví. A dále, že je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti, že si neužívá přítomnost; následkem čehož nežije v přítomnosti, ani v budoucnosti; žije, jako by neměl nikdy umřít a pak umírá, aniž kdy skutečně žil.“

Když se ptali Dalajlámy, co ho na lidstvu nejvíc překvapuje odpověděl: Lidé.
Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze.
Pak obětují peníze, aby znovu získali zdraví.
Pak se tak znepokojují budoucností, že nežijí v přítomnosti.
Žijí tak jako by neměli nikdy zemřít.
Pak zemřou bez toho, aby před tím žili. - See more at: https://citaty.org/dalajlama-citat-o-lidech/#sthash.Bye0RDsi.8Im4NdqP.dpuf

O mě

Mojí prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsem vždy připravena Vám poskytnout ty nejlepší služby. Vyberte si ze široké nabídky mých masáží. Ať už se jedná o zdravotní problém či formování postavy, či o relax. Těším se na Vaši návštěvu.

Něco o mně

S masážemi jsem se setkala, když jsem pracovala v hotelovém wellness centru v italských Dolomitech jako recepční. Viděla jsem, jak klienti vychází z masážních místností příjemně odpočatí a zregenerovaní. Napadlo mě, že bych se taky chtěla na tom podílet a pomáhat. Zkusila jsem obyčejný masérský kurz a pak se vše rozjelo. Všechny kurzy, včetně rekvalifikačního mám z Čech a praxi z wellness centra.

Jsem skromná a nerada se chlubím, ale když mi klientka sdělí, že minule po sérii masáží měla úlevu od bolesti zad další 4 měsíce , a další, že se těšila na moji havajskou masáž celý rok a jiná, že by si mě nejradši přibalila do kufru s sebou domů,…tak to mě velmi těší a dává energii do dalšího zdokonalování se.

Absolovovala jsem spoustu kurzů, ani je nepočítám, ale ne abych měla sbírku, ale abych bylo vždy a co nejlépe schopna klientovi pomoci. Ať už kteroukoli  masáží, či baňkami, tapem, reflexologii, či doporučením uvolňujících cviků.

Můj nejnovější a nejnáročnější je kvalifikační kurz ZDRAVOTNÍ MASÉR,díky němuž budu kvalitou na úrovni pracovníků a masérů ve zdravotnictví

Moje šéfová a kamarádka Cristina mě naučila nejen nové masáže, jaké zvolit prostředí a atmosféru, ale hlavně přístup a vstřícnost k lidem. Za to vše jsem jí vděčná a ráda se s těmito zkušenostmi podělím s vámi.