O mě

Mojí prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsem vždy připravena Vám poskytnout ty nejlepší služby. Vyberte si ze široké nabídky mých masáží. Ať už se jedná o zdravotní problém či formování postavy, či o relax. Těším se na Vaši návštěvu.

Něco o mně

S masážemi jsem se setkala, když jsem pracovala v hotelovém wellness centru v italských Dolomitech jako recepční. Viděla jsem, jak klienti vychází z masážních místností příjemně odpočatí a zregenerovaní. Napadlo mě, že bych se taky chtěla na tom podílet a pomáhat. Zkusila jsem obyčejný masérský kurz a pak se vše rozjelo. Všechny kurzy, včetně rekvalifikačního mám z Čech a praxi z wellness centra.

Jsem skromná a nerada se chlubím, ale když mi klientka sdělí, že minule po sérii masáží měla úlevu od bolesti zad další 4 měsíce , a další, že se těšila na moji havajskou masáž celý rok a jiná, že by si mě nejradši přibalila do kufru s sebou domů,…tak to mě velmi těší a dává energii do dalšího zdokonalování se.

Absolovovala jsem spoustu kurzů, ani je nepočítám, ale ne abych měla sbírku, ale abych bylo vždy a co nejlépe schopna klientovi pomoci. Ať už kteroukoli  masáží, či baňkami, tapem, reflexologii, či doporučením uvolňujících cviků.

Můj nejnovější a nejnáročnější je kvalifikační kurz ZDRAVOTNÍ MASÉR,díky němuž budu kvalitou na úrovni pracovníků a masérů ve zdravotnictví

Moje šéfová a kamarádka Cristina mě naučila nejen nové masáže, jaké zvolit prostředí a atmosféru, ale hlavně přístup a vstřícnost k lidem. Za to vše jsem jí vděčná a ráda se s těmito zkušenostmi podělím s vámi.