Služby

MOJÍ HLAVNÍ PRIORITOU JE NABÍDNOUT SVÝM KLIENTŮM KLID,REGENERACI,POZITIVNÍ ENERGII A HLAVNĚ VYBRÁNÍ SPRÁVNÉ TERAPIE,ABYCHOM MOHLI CO NEJÚČINNĚJI ODSTRANIT VAŠE POTÍŽE,ČI CO NEJLÉPE ZREGENEROVAT.

URČITĚ SI VYBERETE Z MOJÍ ŠIROKÉ NABÍDKY ZA PŘÍZNIVÉ CENY

 


 
 

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

Jedna z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších

Masáž, která je staletí prováděná na Havajských ostrovech, odkud pochází. Vychází z plynulých masážních hmatů,které vás obejmou jako vlny oceánu.Tyto masážní hmaty mají vysoký relaxační a terapeutický účinek a svou rytmikou a energetickým potenciálem si získali mnoho příznivců. Přirozenou součástí Havajské masáže "Lomi Lomi" je použití aromaterapie a exotických olejů, které umocňují pocit relaxace, klidu a pohody dodaný touto masáží.

 

RELAXAČNÍ KLASICKÁ MASÁŽ

Jedná se o relaxační masáž, která odstraňuje únavu a posiluje regeneraci organismu. Uvolňuje masírované svalstvo, povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje výživu buněk a zvyšuje elasticitu svalstva. Klasická masáž má blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka.

Nejčastěji se provádí masáž zad a šíje ,kterou je vhodné doplnit o masáž nohou zezadu...dále také celotělová

 

CALIFORNSKÁ MASÁŽ

v ČR méňe známá,ale v zahraničí oblíbená.Byla vyvinuta v Californii v 70.tých letech v době Vietnamské války.Sloužila k psychické podpoře vojáků.

Je emotivní,objímá a hladí celé tělo klouzavými pohyby.Klient se cítí hýčkán .Antistresová.Vhodná pro psychicky vyčerpané,workoholiky,i pro ty,komu chybí lidský dotek.

LYMFATICKÁ MASÁŽ

Velmi jemná technika, která pomáhá rozproudit mízní systém a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování toxických látek z těla. Napomáhá celkové regeneraci organismu. Lymfatická masáž je výborná metoda na léčení celulitidy a také podporuje hubnutí,odstraňuje otoky nouhou,prevence křečových žil.Pro co nejlepší účinek jsou sůležité pravidelné návštěvy

BREUSSOVA MASÁŽ

Tato velice jemná, příjemná a uklidňující masáž je prováděna pomocí kvalitního třezalkového oleje, který uvolňuje a vyživuje meziobratlové ploténky. Uvolňují se meziobratlové bloky, tím se páteř srovná do přirozené pozice a meziobratlové ploténky mají větší možnost se vrátit do původní pozice. Má překvapivé účinky..

CANDLE MASÁŽ

Candella massage, v českém překladu masáž svíčkou, je originální masáž, která si získává čím dál více klientů hledajících nevšední relaxační zážitek. Tlumené světlo masážní svíčky samo o sobě vyvolává pocit pohody a harmonizující masáž jejím parfémovaným olejem tento prožitek dovede k dokonalosti.

Masáž svíčkou je ideální pro regeneraci svalů, fyzioterapeutickou masáž či relaxaci a ozdravění pokožky.

HOT STONES-LÁVOVÉ KAMENY

Masáž lávovými kameny  je skvělá pro navodění dokonalého pocitu úlevy a relaxace. Díky vibracím a příjemného tepla ovlivňují energetické dráhy v těle a působí blahodárně na uvolnění ztuhlých svalů a psychického napětí.

Horké kameny pomáhají odstraňovat nervozitu a stres, nespavost a další neduhy těch, kteří jsou nuceni pracovat pod tlakem. Na fyzické úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče.

MASÁŽ BAMBUSOVÝMI HŮLKAMI

Relaxační ,terapeutická a zároveň důrazná masáž.Dochází k většímu prokrvení kůže a tím i prohřátí.Je vhodná i proti celulitidě.Není třeba mít obavy,hůlkami se svaly roztírají či protlačují

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

ANTISTRESOVÁ masáž.Snížená energie zapříčiňuje únavu, bolest hlavy, poruchu zažívání, padání vlasů, nespavost a deprese. Nejvíce se stres-napětí projevuje na hlavě, krku a ramenech, kde jsou důležitá energická centra v těle. Napětí se začíná hromadit v podobě zatuhlého krku a ramen.

Provádí se v sedě, v lehkém oblečení

 

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

Je svým způsobem specifická.Ale i nastávající maminky mají bolesti svalů a mohou být psychicky rozladěné a unavené.Pro ně je připravena tato masáž,uzpůsobená jejich potřebám a stavu.Provádí se se vsedě nebo vleže na boku

 

 

ANTICELULITNÍ MASÁŽ

Anticelulitidová ozonová masáž je velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky.

Anticelulitidová ozonová masáž se provádí postupem, kde dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury.

Po anticelulitidové masáži se provede zeštíhlující ozónový zábal, který zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxinů

Doporučená je kůra o 8-10 masážich doplněná o lymfatickou masáž

AROMA MASÁŽ

Specifická relaxační masáž.Vůně působí na nervový systém a emoce,podporuje imunitní systém.Každá esenciální silice má nejen krásnou vůni,ale i konkrétní účinek na organismus.Jejich směs se vytvoří každému na míru,dle jeho potřeb

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Jedná se spíše o proceduru.Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin - zdroje štěstí !

Vaše pokožka bude krásná, hedvábná a čokoládově sladká.

Díky peelingu, který je součástí masáže, zbavíme pokožku šupinek. Pak následuje jemná masáž a nanášení čokolády. Teobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein na uvolnění cév a tím napomáhá upravení krevního tlaku a aktivuje látkovou výměnu. Tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, minerály a antioxidanty. Čokoláda blahodárně působí na krásu a dobrou náladu.

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Masáž, která využívá výborných účinků medu (především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů na zádech kolem páteře. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání a zároveň k prokrvení unavených svalů zad.

RITUÁL PĚTI ELEMENTŮ

Nová hluboce relaxační masáž.Země,voda,oheň,vzduch,energie-Akáša.Elementy symbolicky přeneseny do masáže.Totální psychický relax-vypnutí hlavy.Hlavní účinek rituálu je v pozitivním naladění a přetrvávající pocit lehkosti a uvolnění.Někým též nazýván "mini dovolená"

KINESIOTAPING

Metoda lepení pásek-tape-na kůži pro ovlivnění pohybového a oběhového systemu.Původně pro sportovce,dnes slouží všem.Pomáhá zregenerovat přetížené či ochablé svaly,odbourat otoky,zmírňuje bolest,tlumí zánět a urychluje hojení.Aplikace vydrýí několik dní.Na výběr různé barvy či tělová

 

TOTAL RELAX
150 minut totálního vypnutí a relaxace..KLASICKÁ REGENERAČNÍ masáž celého těla včetně hlavy a obličeje s esenciálními oleji

 

NOVINKA v nabídce..Unikátní

MAROCKÁ MASÁŽ (či berberská)
Poskytne uvolnění, očistu a znovunabytí energie, zkrátka RESTART
Procedura vhodná při fyzickém či psychickém vyčerpání
Používá se jedinečný arganový olej z Maroka, arganové sérum, zelené mýdlo..

 

 NOVINKA
Antistresová relaxační masáž obličeje,která vás úplně vypne..
vhodná i pro muže (po oholení)
samostatně nebo i k masáži těla...

 

PARAFINOVÝ ZÁBAL ..NEJEN RUKOU

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na obličej, dekolt, ruce, záda,stehna nebo chodidla.Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky

Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu a poskytují ochranu drobným kloubům. Teplo rozšiřuje cévy, zlepšuje prokrvení pokožky a působí příznivě na zlepšení regenerace svalových spazmů. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké, hebké a sametové.

Parafínové zábaly jsou jednou z forem termoléčby. Parafín se aplikuje při teplotě 52 – 62 °C.

 

Tělový zábal

Očistná a detoxikační procedura

Nejdříve očistíme a zbavíme tělo staré kůže—provedeme peeling cukrový nebo kávový, dále naneseme zábal z jílu nebo léčivého bahna ghassoul, který obsahuje minerály a čistí organismus a pokožku a zanechává ji hladkou. Pochází z Maroka .Necháme působit 15-20 minut –tuto dobu můžeme využít na masáž hlavy, nohou či obličeje. Po umyti následuje krátká hydratace a masáž

Ghassoul a jíly je možné použít v rámci celotělového ošetření  i na ošetření  obličeje

NOVĚ V NABÍDCE

LÉČEBNÁ OMLAZOVACÍ KŮRA

 „MRTVÉ MOŘE“

PEELING SOLÍ Z MRTVÉHO MOŘE, ZÁBAL Z BAHNA Z MRTVÉHO MOŘE, MASÁŽ

Masáž hlavy

Na hlavě je mnoho nervových zakončení, proto je masáž hlavy vnímána jako lék na bolesti hlavy, a je vysoce relaxační..vypne myšlení

lze spojit s jakoukoliv masáží-provádí se bez oleje!!doporučuji

 

A NA VAŠE PŘÁNÍ..

ZÁDA A OBLIČEj     JEŠTĚ VĚTŠÍ RELAX 

UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ ZAD + RELAXAČNÍ MASKA A MASÁŽ OBLIČEJE..45+45 minut

 

SPA RITUÁLY

HAVAJSKÝ SEN

INTENZIVNÍ RELAX DÍKY VŮNI KOKOSU A TROPICKÝCH ROSTLIN. HYDRATUJE A OSVĚŽUJE POKOŽKU,PŘENESTE SE V MYSLI NA TROPICKÝ OSTROV…

-KOKOSOVÝ TĚLOVÝ PEELING

-HAVAJSKÁ MASÁŽ TĚLOVOU SVÍČKOU

-ZÁBAL  S TĚLOVÝM MÁSLEM

-RELAX, ČAJ

 

JASMÍNOVÉ POHLAZENÍ

PROCEDURA PŮSOBÍ ANTIDEPRESIVNĚ, UVOLŇUJE NAPĚTÍ

ZPOMALUJE STÁRNUTÍ PLETI, VŮNĚ JASMÍNU VZBUZUJE U ŽEN POCIT ŽENSKOSTI A SEBEVĚDOMÍ

-CUKROVÝ PEELING S JASMÍNEM

-ZÁBAL HLÍNOU GHASSOUL S JASMÍNEM VČETNĚ MASKY OBLIČEJE

-MASÁŽ JASMÍNOVÝM OLEJEM

-RELAX,ČAJ

 

ZLATÝ TŘPYT

ORIENTÁLNÍ unikátní směs bohaté arabské jantarové vůně a zlatých částic, které jsou ideální pro relaxaci vašich smyslů a hýčkání  Vaší pokožky. Jantarová vůně je směs sypké, sladké, pryskyřice a dřevin, které Vám přinášejí orientální snění. Zlaté částice mají omlazující vlastnosti na pokožku a zároveň bude vaše pleť  jemná a lesklá. Kaolin odstraňuje toxiny a nečistoty, oživuje pokožku, mineralizuje, zlepšuje strukturu pokožky, chrání před volnými 

-peeling s jantarem a zlatem 

-tělová  maska s jantarem a zlatem

-pleťová maska se zlatem. působí jako přírodní botox

-masáž se zlatem

-ODPOČINEK,ČAJ

 

TĚLOVÉ BANDÁŽE RENE  D´ESSAY

Bandáže : cell-edemis -Bojuje proti stagnaci toxinů a zadržování vody, které jsou příčinou celulity. Výrazně redukuje otoky a nahromaděný tuk.

firm-tonic-Bandáže Firm-tonic stimulují pružnost kůže, zrození nových kožních elastických vláken.

slim-term-Progresivní silné zeštíhlení a modelace těla. Demolice nashromážděného tuku.

TĚLOVÝ ZÁBAL S BAHNEM S DMAE-Vysoký obsah DMAE zpevňuje, vypíná a vyrovnává pleť. Viditelné výsledky již po jedné aplikaci. Výrazně posiluje tonus kůže.

René D´essay Kosmetická společnost René D´essay srl oslavila v roce 2014 25 let svého působení. Byla založena v roce 1999 v italské Boloni skupinou vybraných mladých a dynamicky se rozvíjejících profesionálů se znalostmi v oborech biologie, chemie, fyziky a farmakologie. Společnost je v současné době na velmi vysoké úrovni. Má vlastní laboratoře, kde vyrábí přípravky a kosmetické přístroje. V Boloni provozuje showroom s nabídkou produktové řady a kosmetickými přístroji. Společnost je schopna nabídnout vysokou kvalitu přípravků a kompletní servis již od vývoje jednotlivých produktů. Design obalové techniky s vlastní grafikou vytvářejí 2 grafická studia. Marketing zajišťuje vlastní marketingové centrum. V současné době výhradně italská společnost René D´essay srl spolupracuje se 3 000 partnery převážně z řad lékařských klinik a kosmetických salónů na území Itálie. Díky vysoké kvalitě svých přípravků je rovněž partnerem pro některá lékařská pracoviště v zahraničí, zejména v Německu, ve Francii a v Rusku. Společnost René D´essay srl velice přísně dodržuje přípravu vývoje jednotlivých produktů. K výrobě používá primární surovinové zdroje výhradně té nejlepší kvality. Použité aktivní látky, jednotlivé suroviny včetně minerálních složek jsou v souladu s přírodou a biologickými zákony. Přípravky neobsahují parfemace, které by mohly způsobit alergie, jsou bez chemické konzervace, bez vosků, neobsahují výtažky z geneticky modifikovaných organismů, neobsahují ropné deriváty ani syntetická barviva a jsou mikrobiologicky kontrolované. Přípravky nejsou testovány na zvířatech. Společnost René D´essay srl vlastní veškeré testy způsobilosti a účinnosti jednotlivých produktů. Všechny produkty splňují odpovídající požadavky nezbytné pro jejich registraci v systému EU (CPNP normativy pro registraci, ECAS vstup do systému pro lékaře a kontrolní orgány přes heslo). Díky flexibilnímu přístupu k požadavkům klienta je společnost schopna nabídnout dermokosmetiku vynikající kvality s novými atraktivními formulemi. Kosmetické přípravky René D´essay srl jsou určeny propráci v kosmetických salónech či estetických centrech, kde jsou používány kosmetické přístroje a kde se provádí ošetření chemickými peelingy či mezoterapií. Přípravky jsou nedráždivé, jsou velice dobře snášeny a nepoškozují přístrojová příslušenství. Přípravky pro profesionální použití i přípravky pro domácí péči jsou cenově velmi dobře dostupné. Všechny výrobky respektují pleť. 

Neobsahují: Petroláty (vazelína, vosky) Parabeny (konzervační látky) Parafín (vosk získaný z ropy) Minerální oleje OMG (genetiky modifikované organismy) SLS (Sodium lauryl sulphate) SLES (Sodium laureth sulphate) Formaldehyd Produkty jsou mikrobiologicky kontrolované